влевовправо
Лідер Замовлень !
-18%
-18%
Комфортний однотонний комплект постілі (Сатин) з ковдрою євро розмір кавового+персикового кольору. Шикарний набір на ліжко
- В наявності
- Код: постіль+ковдра 1-6
1 700 ₴
1 400 ₴
+380 (95) 356-03-40
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
НАБІР "ВСЕ В ОДНОМУ" - ПОСТІЛЬНА БІЛИЗНА + КОВДРА
Готовий комплект для вашого ліжка! Просто розпакуйте і застеліть - ідеальна спальня готова за 5 хвилин.
Чому обирають цей набір?
- Все в одному - ковдра, простирадло, наволочки
- Економія до 30% - дешевше ніж купувати окремо
- Стильна колірна гамма - все ідеально поєднується
- Літня ковдра - легка, дихає, не жарко
- Готовий подарунок - ідеально на весілля або новосілля чи день народження
Характеристики:
- КОМПЛЕКТАЦІЯ (4 предмети):
- ✓ Ковдра літня 200×230 см (холофайбер)
- ✓ Простирадло 220×240 см
- ✓ Наволочки 70×70 см (2 шт)
- Розмір: євро
- Наповнювач ковдри: холофайбер (легкий)
- Матеріал: сатин (технологія переплетення ниток, що забезпечує тканині шовковисту м'якість)
- Склад: бавовна+поліестер
- Наповнювач: холофайбер- не збивається, швидко сохне.
Догляд:
- Машинне прання при 30-40°C
- Швидко сохнуть
- Не потребують хімчистки
Ідеальний подарунок:
- На весілля - практичний і потрібний
- На новосілля - все для облаштування спальні
- На день народження - користуються щодня!
Перетворіть спальню на оазис затишку з цим готовим набором!
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Сатин |
| Колір | Коричневий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 80 % |
| Поліестер | 20 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 230 см |
- Ціна: 1 400 ₴
- Спосіб упаковки: прозора поліетиленова упаковка










