влевовправо
Дуже м’яка

Постільна білизна велюр зимова півтораспальна фіолетового кольору. Комплект 160*200см. Простирадло на резинці 140*200см. Тепла, мя
- Немає в наявності
- Код: caresse 3-1.5
1 750 ₴
+380 (95) 356-03-40
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Преміум тепло та затишок: комплект постільної білизни велюр (Півтораспальний)
Цей комплект – Ваш ідеальний вибір для максимального комфорту у холодну пору. Велюр — це трендовий матеріал, який дарує неперевершену м'якість, зігріває та має розкішний, оксамитовий вигляд.
Характеристики:
Комплектація (Півтораспальний):
- Підковдра на замочку: 160*200 см(1 шт)
- Простирадло на резинці: 140*200 см + 25 см(1 шт) -Ідеально фіксується на матраці,запобігаючи зсуванню під час сну.
- Наволочки на замочках: 50*70 см (2 шт)
Догляд за постільною білизною важливий, щоб забезпечити їй довговічність і зберегти її естетичний вигляд. Ось кілька рекомендацій для догляду:
- Пральний режим: Рекомендовано прати постільну білизну в прохолодній або теплій воді, температура прання 30 градусів.
- Віджимання і сушка: Рекомендовано віджимати постільну білизну на низькій швидкості або залишити її на поверхні для висихання.
- Зберігання: Зберігайте постільну білизну у сухому і прохолодному місці, щоб уникнути поглинання запахів та забруднень.
Замовляйте нашу велюрову постільну білизну та даруйте собі та своїм близьким комфорт та затишок!
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Велюр |
| Колір | Фіолетовий |
| Тематика декору, малюнка | Написи |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 140 см |
| Довжина простирадла | 200 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 30 % |
| Поліестер | 70 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | На блискавці |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 160 см |
| Довжина підковдри | 200 см |
- Ціна: 1 750 ₴









