
Постільна білизна фланель (Байка) зимова новорічна сімейни розмір сірого кольору. Тепла, м'яка, натуральна бавовна.
- Немає в наявності
- Код: байка 1-4
2 535 ₴
Створіть зимову казку з нашими комплектами постільної білизни байка (фланель).
Наша колекція постільної білизни з байки (фланелі) — це ідеальний вибір для холодних місяців. Вона поєднує неперевершене тепло, затишок та святковий настрій завдяки яскравим новорічним малюнкам.
Сімейний розмір:
- Підковдра (2шт)- 150х220 см.
- Простирадло - 220х250 см.
- Наволочки (2шт.) - 70х70 см.
-
Натуральний склад: виготовлена з високоякісної 100% бавовни (з м'яким начосом).
-
Максимальне тепло: байка відома своєю здатністю накопичувати та зберігати тепло, зігріваючи вас з першої секунди контакту.
-
Неперевершена м'якість: фланель неймовірно приємна та ніжна до тіла, створюючи відчуття затишку.
-
Зносостійкість: витримує багаторазове прання, не втрачає колір та форму, залишаючись м'якою.
-
Святковий дизайн : в асортименті представлені актуальні зимові та різдвяні малюнки, які перетворять вашу спальню на святковий простір.
-
Догляд: рекомендовано прання при 40^C для збереження м'якості начосу та яскравості кольорів.
Замовте свою святкову білизну вже сьогодні!
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Сімейний |
| Тип тканини | Фланель |
| Щільність | 170 г/м2 |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Новий рік, Різдво |
| Підковдра | 2 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 250 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | На запах |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
- Ціна: 2 535 ₴










