влевовправо
Популярний вибір
-14%
-14%
Ніжна та приємна постільна білизна велюр з підковдрою на замку євро розмір сіро-зеленого кольору 200*230 см.
- В наявності
- Код: велюр 29-євро
1 849 ₴
1 599 ₴
+380 (95) 356-03-40
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велюрова постільна білизна – розкішний комфорт у вашій спальні.
Постільна білизна з м’якого та ніжного велюру – це поєднання стилю, тепла та затишку. Такий комплект створює атмосферу справжньої розкоші та дарує приємні відчуття під час сну.
Характеристики:
| Комплектність | євро комплект |
| Підковдра | 200*230(+-5%) см |
| Простирадло | 210*240 (+-5%)см |
| Наволочки (2шт.) | 50x70 см - 2шт 70x70 см- 2шт |

- Матеріал: високоякісний велюр
- Приємний на дотик
- Щільна та тепла тканина, підходить для прохолодного сезону
- Стійка до зношування, не втрачає кольору після прання
- Застібка підковдри та наволочок– на замочку (зручно у використанні)
Переваги:
-
Сучасний дизайн та насичені відтінки
-
Стильне подарункове пакування (сумка)
-
Відчуття затишку та комфорту щоночі
-
Ідеальний вибір для подарунка або власної спальні
Велюрова постільна білизна – це не просто текстиль, а справжня насолода для вашого сну.
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Велюр |
| Щільність | 170 г/м2 |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 4 (шт) |
| Особливість наволочок | Різних розмірів |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 210 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 50 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 30 % |
| Поліестер | 70 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | На блискавці |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 230 см |
- Ціна: 1 599 ₴









