-13%
Комфортна та якісна постільна білизна з м'якого велюру євро розмір горіхового кольору 200*220 см.
- В наявності
- Код: Моніка-7
1 940 ₴
1 690 ₴
Стильний та сучасний комплект велюрової постільної білизни з мікрофібри
Мікрофібра - м'яка, приємна на дотик і тепла тканина. Вона чудово утримує тепло, даруючи вам комфорт і затишок навіть в найхолодніші дні.
| Комплектність | євро комплект |
| Підковдра | 200*220(+-5%) см |
| Простирадло | 230*240 (+-5%)см |
| Наволочки (2шт.) | 50x70 см - 2шт |
-
Тепло та ізоляція: тканина володіє чудовими теплоізоляційними властивостями, завдяки чому вона дуже ефективно утримує тепло. Це робить її ідеальним вибором для холодних зимових ночей.
-
М'якість: Тканина мікрофібри дуже м'яка і приємна на дотик. Вона забезпечує ніжний і комфортний контакт із шкірою, що сприяє сприятливим умовам для глибокого сну.
-
Довговічність: Постільна білизна з мікрофібри (велюру) досить міцна і стійка до зносу.
- Пральний режим: Рекомендовано прати постільну білизну в прохолодній або теплій воді, температура прання 30 градусів.
- Віджимання і сушка: Рекомендовано віджимати постільну білизну на низькій швидкості або залишити її на поверхні для висихання.
- Зберігання: Зберігайте мікрофіброву постільну білизну у сухому і прохолодному місці, щоб уникнути поглинання запахів та забруднень.
Замовляйте нашу велюрову постільну білизну та даруйте собі та своїм близьким комфорт та затишок!
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Мікрофібра |
| Щільність | 170 г/м2 |
| Колір | Коричневий |
| Тематика декору, малюнка | Написи |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 230 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 50 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 50 см |
| Склад тканини | |
| Поліестер | 70 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
- Ціна: 1 690 ₴







