влевовправо
Популярний вибір 

Постільна білизна "Шарпей" Євро розмір сірого кольору. Тепла зимова плюшева. Підковдра 200*230см на замку.
- Немає в наявності
- Код: шарпей євро-5
1 845 ₴
+380 (95) 356-03-40
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зимовий Комфорт: Постільна Білизна "Шарпей" (Євро)
Комплект "Шарпей" — це інноваційне рішення для Вашої спальні, що поєднує неперевершену м'якість і тепло. Характерна рельєфна текстура, схожа на складки, робить цей комплект не лише теплим, але й дуже декоративним.
Характеристики:
| Комплектність | євро комплект |
| Підковдра | 200*230(+-5%) см (на замочку) |
| Простирадло | 220*230 (+-5%)см |
| Наволочки (2шт.) | 50x70 см - 2шт |
Ключові характеристики та матеріали:
- Матеріал: високоякісний плюш/велюр, миттєво зігріває та не потребує прасування.
- Текстура: унікальний рельєфний дизайн "Шарпей".
- Зручність: підковдра оснащена надійним замочком для швидкої та легкої зміни білизни.
- Догляд: рекомендовано делікатне прання при температурі до 30^C для збереження структури ворсу. Швидко сохне.
Оновіть свою спальню цим найтеплішим комплектом!
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Мікрофібра |
| Щільність | 170 г/м2 |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 230 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 50 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 50 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 30 % |
| Поліестер | 70 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | На запах |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 230 см |
- Ціна: 1 845 ₴










