влевовправо
Встигніть придбати
-27%
-27%
Якісна подушка для сну холофайбер розмір 50х70 см.
- В наявності
- Код: подушка-3
735 ₴
535 ₴
+380 (95) 356-03-40
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Забезпечте собі комфортний та здоровий сон з нашою подушкою холофайбер. Виготовлена з високоякісних матеріалів, вона поєднує у собі м'якість і підтримку, необхідні для правильного положення шиї та голови під час сну.
Тканина мікрофібра відрізняється високою зносостійкістю, приємна на дотик та добре вентилюється, забезпечуючи комфортний мікроклімат під час сну. Цей матеріал легко доглядати, що робить подушку ідеальною для щоденного використання.
Наповнювач холофайбер- ультратонке поліефірне волокно матеріал, який забезпечує відмінну теплоізоляцію та вологопоглинання.
Переваги подушки Холофайбер:
- Зносостійка та легка у догляді
- Забезпечує оптимальну підтримку для шиї та голови
- Пропускає повітря, не затримуючи вологу

Рекомендації по догляду за подушкою :
- Прання: Рекомендується ручне або машинне прання при температурі до 30°C на делікатному режимі. Використовуйте м'які миючі засоби.
- Сушіння: Сушити природним шляхом у розправленому вигляді. Не використовувати сушильні машини.
- Зберігання: Зберігати в сухому, провітрюваному місці, уникати прямого сонячного проміння.
- Пухкість: Щоб підтримувати пухкість наповнювача, періодично збивати подушку вручну.
📦 Доставка та оплата:
Швидка доставка по всій Україні новою та укрпоштою
Оплата при отриманні
Не пропустіть шанс забезпечити собі здоровий і комфортний сон. Замовляйте подушку ЕКО Пух прямо зараз !
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Матеріал напірника/чохла | мікрофібра |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Основний матеріал наволочки | Мікрофібра |
| Колір | Різні кольори |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 50 см |
| Ширина подушки | 70 см |
| Висота подушки | 15 см |
- Ціна: 535 ₴




