влевовправо
Топ

Плед-покривало хутряне шиншила кролик євро розмір 200*230 см сірого кольору
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: плед шиншила-4
2 125 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 356-03-40
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плед-покривало хутряне шиншила євро розмір 200*230 см сірого кольору

Ідеальний вибір для тих, хто хоче створити затишну атмосферу у своєму будинку- підійде як плед на диван, покривало на ліжко та просто плед для будинку.
- Плед виготовлений з високоякісних матеріалів, які забезпечують максимальну м'якість і комфорт у постільних речах. Зроблено з використанням сучасних технологій, які роблять його міцним та довговічним.
- Плед зі штучного хутра з велюровою фактурою, надзвичайно м'який і приємний на дотик, досить щільний і пухнастий, що добре зберігає тепло.
- Плед двошаровий, прошитий по всьому периметру, зворотний бік - шліфоване хутро, основа в тон до верху.
- Можна прати вручну або в пральній машині в делікатному режимі.
- Плед 200х230 великий, його можна постелити на двоспальне ліжко або на великий диван.
- Чудовий подарунок на день народження мамі, сестрі, подрузі, так як текстиль для дому завжди знадобиться зимовими вечорами.
Теплий великий пухнастий плед стане чудовим доповненням інтер'єру та затишним текстилем для вас!
Рекомендуємо перед використанням витрусити покривало на вулиці, щоб забрати залишки ворсу після виробництва або випрати плед перед експлуатацією, щоб він не линяв.
| Основні | |
|---|---|
| Розмір | Двоспальний Євро |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 200 см |
| Довжина | 230 см |
| Вага | 5000 г |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Покривало |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип тканини | Штучне хутро |
| Ширина покривала | 200.0 |
| Довжина покривала | 230 см |
- Ціна: 2 125 ₴
- Спосіб упаковки: Сумка з ручками









