влевовправо
Лімітована серія
-21%
-21%
Стильне однотонне велюрове покривало молочного кольору півтораспальний розмір 150*210 см
- В наявності
- Код: P-Vchanel-7-1.5
1 200 ₴
950 ₴
+380 (95) 356-03-40
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильне та практичне велюрове покривало стане справжньою окрасою вашої спальні. М’яка та приємна на дотик тканина створює відчуття затишку й тепла.
Покривало виготовлене з якісної тканини, приємної на дотик. Велюрова поверхня не тільки надає елегантний вигляд, але й забезпечує довговічність та зручність у догляді.
Характеристики:
| Розмір покривала | 150*210 см(+/- 3 см) |
| Тип покривала | Велюрове |
| Склад | 50% поліестер, 50% бавовна |
🧵 Матеріал:
✔️ Міцна, зносостійка тканина
✔️ Легкий, дихаючий матеріал
✔️ Не линяє, не скочується, не втрачає форму після прання
✔️ Міцна, зносостійка тканина
✔️ Легкий, дихаючий матеріал
✔️ Не линяє, не скочується, не втрачає форму після прання
💡 Переваги:
✅ Стильний дизайн – пасує до будь-якого інтер’єру
✅ Універсальне використання: як покривало, плед або легка ковдра
✅ Простота у догляді – можна прати у пральній машині
Купити покривало – це забезпечити затишок та красу вашої оселі! 🏡 Обирайте якість та комфорт уже сьогодні.
🚚 Швидка доставка по Україні!
🔍 Замовляйте прямо зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Тип за складом | Штучний |
| Матеріал | Велюр |
| Розмір | Полуторний |
| Колір | Молочний |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Ширина | 150 см |
| Довжина | 210 см |
| Вага | 3000 г |
| Бахрома | Немає |
| Подарункова упаковка | Так |
| Машинне прання | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Покривало |
| Склад | |
| Поліестер | 50 % |
| Бавовна | 50 % |
- Ціна: 950 ₴
- Спосіб упаковки: Прозора сумка






