влевовправо
Встигніть придбати
-19%
-19%
Ніжне пухнасте покривало з довгим ворсом (3D-ефект) 200х230 см, Євро, Однотонне сірого кольору. М'яке покривало на подарунок
- В наявності
- Код: P-капелька-8
1 350 ₴
1 100 ₴
+380 (95) 356-03-40
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Додайте неперевершеного затишку та розкоші вашій спальні чи вітальні з нашим пухнастим покривалом з довгим ворсом! Це покривало — справжній хіт, що створює атмосферу тепла, комфорту та елегантності, ідеально підходить як покривало на ліжко або як м'який плед.
Покривало виготовлене з якісної тканини, приємної на дотик. Велюрова поверхня не тільки надає елегантний вигляд, але й забезпечує довговічність та зручність у догляді.
Особливості та переваги:
- Розкішний довгий ворс (3D-ефект): покривало має об'ємну, рельєфну фактуру з пухнастим ворсом , яка виглядає дуже стильно та дорого. Ця фактура не лише красива, але й надзвичайно приємна на дотик.
- Неймовірно м'яке: виготовлене з високоякісної мікрофібри, покривало відчувається дуже ніжним та оксамитовим, даруючи максимальний комфорт при кожному дотику.
- Універсальний розмір: 200х230 см (Євро) – ідеально підходить для двоспальних та євро ліжок, а також для великих диванів.
- Тепло та затишок: покривало добре зберігає тепло, створюючи комфортні умови для відпочинку.
- Практичність: не електризується, стійке до зношування, не линяє та не вицвітає.
- Легке у догляді: дозволене машинне прання на делікатному режимі при температурі 30°C. Швидко сохне.
Обирайте наше пухнасте покривало для створення стильного та затишного інтер'єру, що запрошує до відпочинку!
| Основні | |
|---|---|
| Тип за складом | Штучний |
| Матеріал | Велюр |
| Розмір | Євро |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Ширина | 200 см |
| Довжина | 230 см |
| Вага | 3000 г |
| Бахрома | Немає |
| Подарункова упаковка | Так |
| Машинне прання | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Покривало |
| Склад | |
| Поліестер | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип тканини | Велюр |
| Ширина покривала | 220 |
| Довжина покривала | 240 см |
- Ціна: 1 100 ₴
- Спосіб упаковки: Прозора сумка










