влевовправо
Лімітована серія 

Стильне однотонне велюрове покривало світло-сірого кольору півтораспальний розмір 150*210 см
- Немає в наявності
- Код: P-Vchanel-1-1.5
1 200 ₴
+380 (95) 356-03-40
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильне та практичне велюрове покривало стане справжньою окрасою вашої спальні. М’яка та приємна на дотик тканина створює відчуття затишку й тепла.
Покривало виготовлене з якісної тканини, приємної на дотик. Велюрова поверхня не тільки надає елегантний вигляд, але й забезпечує довговічність та зручність у догляді.

Принт на покривалі створює романтичну та затишну атмосферу в кімнаті.
Характеристики:
| Розмір покривала | 150*210 см(+/- 3 см) |
| Тип покривала | Велюрове |
| Склад | 50% поліестер, 50% бавовна |
🧵 Матеріал:
✔️ Міцна, зносостійка тканина
✔️ Легкий, дихаючий матеріал
✔️ Не линяє, не скочується, не втрачає форму після прання
✔️ Міцна, зносостійка тканина
✔️ Легкий, дихаючий матеріал
✔️ Не линяє, не скочується, не втрачає форму після прання
💡 Переваги:
✅ Стильний дизайн – пасує до будь-якого інтер’єру
✅ Універсальне використання: як покривало, плед або легка ковдра
✅ Простота у догляді – можна прати у пральній машині
Купити покривало – це забезпечити затишок та красу вашої оселі! 🏡 Обирайте якість та комфорт уже сьогодні.
🚚 Швидка доставка по Україні!
🔍 Замовляйте прямо зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Тип за складом | Штучний |
| Матеріал | Велюр |
| Розмір | Полуторний |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Ширина | 150 см |
| Довжина | 210 см |
| Вага | 3000 г |
| Бахрома | Немає |
| Подарункова упаковка | Так |
| Машинне прання | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Плед-покривало |
| Склад | |
| Поліестер | 50 % |
| Бавовна | 50 % |
- Ціна: 1 200 ₴
- Спосіб упаковки: Прозора сумка








