влевовправо
Сезонний хіт
-18%
-18%
Вишукане акрилове однотонне покривало євро розміру 200*230 см. коричневого кольору
- В наявності
- Код: P-акрил-1
1 400 ₴
1 150 ₴
+380 (95) 356-03-40
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантне та тепле акрилове покривало стане чудовим доповненням вашої спальні чи вітальні. Воно приємне на дотик, не електризується, легко доглядати та довго зберігає яскравість кольорів. Завдяки універсальному розміру покривало підходить як для ліжка, так і для дивана.
Покривало виготовлене з якісної тканини, приємної на дотик. Велюрова поверхня не тільки надає елегантний вигляд, але й забезпечує довговічність та зручність у догляді.

Принт на покривалі створює романтичну та затишну атмосферу в кімнаті.
Характеристики:
| Розмір покривала | 200*230 см(+/- 3 см) |
| Тип покривала | акрилове |
| Склад | 50% поліестер, 50% бавовна |
🧵 Матеріал:
✔️ Міцна, зносостійка тканина
✔️ Легкий, дихаючий матеріал
✔️ Не линяє, не скочується, не втрачає форму після прання
✔️ Міцна, зносостійка тканина
✔️ Легкий, дихаючий матеріал
✔️ Не линяє, не скочується, не втрачає форму після прання
💡 Переваги:
✅ Стильний дизайн – пасує до будь-якого інтер’єру
✅ Універсальне використання: як покривало, плед або легка ковдра
✅ Простота у догляді – можна прати у пральній машині
Купити покривало – це забезпечити затишок та красу вашої оселі! 🏡 Обирайте якість та комфорт уже сьогодні.
🚚 Швидка доставка по Україні!
🔍 Замовляйте прямо зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Тип за складом | Штучний |
| Матеріал | Акрил |
| Розмір | Євро |
| Колір | Коричневий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Ширина | 200 см |
| Довжина | 230 см |
| Вага | 3000 г |
| Бахрома | Немає |
| Подарункова упаковка | Так |
| Машинне прання | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Плед-покривало |
| Склад | |
| Поліестер | 50 % |
| Бавовна | 50 % |
- Ціна: 1 150 ₴
- Спосіб упаковки: Прозора сумка









