-16%
Комплект ніжне якісне покривало 220*240 см. + 2 подушки 40*60 см білого кольору з квітковим принтом
- В наявності
- Код: К-покривало+подушки-17
1 535 ₴
1 285 ₴
Набір: покривало + подушки - стильний та практичний комплект для вашої спальні, який поєднує в собі естетику, комфорт і зручність.
Комплект виготовлено з високоякісного матеріалу, що забезпечує м'якість і комфорт. Ідеально підходить для оновлення інтер’єру чи стильного подарунка.

| Розмір покривала | 220*240 см(+/- 3 см) |
| Розмір подушок | 40*60(2шт) |
| Тип покривала | Стібане |
| Склад | сатин |
✨ Двосторонній дизайн – змінюйте вигляд вашого ліжка за настроєм!
✔ Прання при температурі 30-40°C на делікатному режимі
✔ Використання рідких миючих засобів без агресивних відбілювачів
✔ Рекомендується щадне віджимання та природне висушування
✔ Прасувати на низькій температурі (якщо потрібно)
З дотриманням цих рекомендацій ви зможете доглядати за набором таким чином, щоб зберегти його якість і зовнішній вигляд протягом тривалого періоду.
Не втрачайте можливості прикрасити вашу спальню неперевершеним покривалом. Замовляйте його вже сьогодні і насолоджуйтесь красою та затишком у вашому особистому просторі!
| Основні | |
|---|---|
| Тип за складом | Штучний |
| Матеріал | Полікотон |
| Розмір | Євро |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Ширина | 220 см |
| Довжина | 240 см |
| Щільність | 100 г/м2 |
| Бахрома | Немає |
| Подарункова упаковка | Так |
| Машинне прання | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Склад | |
| Поліестер | 50 % |
| Бавовна | 50 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип тканини | Полікотон |
| Ширина покривала | 200.0 |
| Довжина покривала | 220 см |
| Тип | Покривало + подушки |
- Ціна: 1 285 ₴
- Спосіб упаковки: Прозора сумка




