
Комплект вишуканої постільної білизни з м'якого велюру євро розміру чорного кольору з метеликами 200*230 см.
- Немає в наявності
- Код: велюр 9-євро
1 945 ₴
Комплект постільної білизни з м'якого велюру -розкіш та комфорт у вашій спальні
Насолоджуйтесь м'якістю та вишуканим виглядом нашої велюрової постільної білизни. Цей комплект поєднує у собі розкішний дизайн та високий рівень комфорту, створюючи ідеальні умови для відпочинку та сну.
| Комплектність | євро комплект |
| Підковдра | 200*230(+-5%) см |
| Простирадло | 200*240 (+-5%)см |
| Наволочки (2шт.) | 50x70 см - 2шт 70x70 см- 2шт |

-
Тепло та ізоляція: велюр володіє чудовими теплоізоляційними властивостями, завдяки чому вона дуже ефективно утримує тепло. Це робить її ідеальним вибором для холодних зимових ночей.
-
М'якість: тканина дуже м'яка і приємна на дотик. Вона забезпечує ніжний і комфортний контакт із шкірою.
-
Довговічність: Постільна білизна з велюру досить міцна і стійка до зносу.
- Пральний режим: Рекомендовано прати постільну білизну в прохолодній або теплій воді, температура прання 30 градусів.
- Віджимання і сушка: Рекомендовано віджимати постільну білизну на низькій швидкості або залишити її на поверхні для висихання.
- Зберігання: Зберігайте постільну білизну у сухому і прохолодному місці, щоб уникнути поглинання запахів та забруднень.
Замовляйте нашу велюрову постільну білизну та даруйте собі та своїм близьким комфорт та затишок!
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Велюр |
| Щільність | 170 г/м2 |
| Колір | Чорний |
| Тематика декору, малюнка | Комахи, метелики |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 4 (шт) |
| Особливість наволочок | Різних розмірів |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | На блискавці |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 50 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 30 % |
| Поліестер | 70 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 230 см |
- Ціна: 1 945 ₴







