влевовправо
ХІТ!

Комплект постільної білизни двоспальний розмір/ Постільна білизна бязь Голд 180х215см
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: БГ10-2
890 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 356-03-40
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект постільної білизни двоспальний розмір- відрізняється найвищою якістю матеріалу та прекрасним дизайном, що допоможе створити неперевершену атмосферу спокою і релаксу в Вашій спальні.
Розміри постільної білизни
- 🎀Полуторний комплект: Підковдра -150х215 см; Простирадло -150х220 см; Наволочки -70х70 см.
- 🎀Двоспальний комплект: Підковдра -180х215 см; Простирадло -200х220 см; Наволочки -70х70 см.
- 🎀Євро комплект: Підковдра -200х215 см; Простирадло -200х220 см; Наволочки -70х70 см.
- 🎀Сімейний комплект: Підковдра -150х215 см (2шт) ; Простирадло -200х220 см; Наволочки -70х70 см
Догляд за постільною білизною з бязі
- Перед першим використанням обов'язкове попереднє прання за температури 30-35 °C.
- Надалі рекомендуємо прати за температури не вище 40 °C у делікатному режимі.
- Прати окремо від іншого одягу, щоб уникнути можливого забарвлення чи пошкодження.
- Використовуйте нейтральний або м'який миючий засіб без агресивних хімікатів.
- Уникайте вживання засобів, що містять хлор, оскільки вони можуть пошкодити волокна бавовни.
- Яскраве сонячне світло може вплинути на кольори бязевої постільної білизни. Краще сушити її у тіні або в сушарці на низькій температурі.
Нехай Ваші ночі стануть ще приємнішими та спокійнішими разом з постільною білизною з бязі від нашого магазину. Замовляйте вже сьогодні і насолоджуйтесь якістю та затишком нашого товару!
Колір постільної білизни на фотографіях сайту залежить від налаштувань Вашого монітора (яскравість, контрастність, насиченість) та освітлення, а тому може відрізнятися від реального.
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Бязь |
| Щільність | 130 г/м2 |
| Колір | Синій |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 80 % |
| Поліестер | 20 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
- Ціна: 890 ₴






